Sensei

Çocukluk yılları için geliştirildi

İşitme kaybı olan çocuklar, tıpkı diğer çocuklar gibi hayat ve enerji doludurlar. Sensei serisi, sunduğu birçok özellik ile, çocuk büyüdükçe ve ergenlik çağına girdikçe değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayan dayanıklı ve güvenli işitme cihazları sunar. İşitme cihazları, dayanıklı ve esnek yapılarının sağlanabilmesi için çeşitli gerçek hayatı senaryolarında test edilir.

Zengin bir ses dünyasında büyümek

Çocuklar büyümek ve öğrenmekle meşguldürler Günbegün çeşitli ses ortamlarında bulunurlar ve nerede olurlarsa olsunlar konuşulanları anlama becerileri gelişmeleri ve kendilerine olan güven açısından büyük önem taşır. Oticon’un eşsiz ses işleme özellikleri ile donatılmış olan Sensei, çocuğun konuşmaları net, doğal ve belirgin bir şekilde algılayabilmesini sağlayan sesteki ince ayrıntıları korur.

Çocuğun gelişimi için tasarlanmış olan Sensei, işitme kaybı olan çocuklara okul, spor, hobi ve oyun dâhil tüm ortamlarda optimal bir ses deneyimi sağlar. Sinyal işleme, adaptif direksiyonalite, gürültü yönetimi ve beri besleme önleme sistemleri gibi gelişmiş, otomatik ve koordineli sistemler, çocuğunuza her türlü ortamda konuşmaları daha iyi anlama becerisini kazandırır. BrainHearingTM teknolojileri sayesinde, çocuğunuz kavramsal yükü minimize ederek işitme sistemini mümkün olduğunca doğal bir şekilde geliştirebilir. Oticon Sensei, çocuğunuzun yetişkinliğe doğru yolculuğunda attığı her adımda içinizin rahat etmesini sağlar.

Çocukluğun renklerini eşleştirin

Sensei ailesi, çocuğunuzun işitme cihazını benimsemesi için çeşitli harika renklere ve çıkartmalara sahiptir.

İster cesur mor renk olsun ister göz alıcı zümrüt yeşili; çocuğunuzun sevdiği rengi seçme özgürlüğüne sahip olması, yeni işitme cihazını sevip benimsemesi sürecinde önemli bir rol oynar. Cihazı daha da neşeli kılmak için, çocuğunuz 12 çıkartmadan kendi zevkine veya kıyafetine uygun olanı seçebilir. Hem işitme cihazının rengini seçebilmesi hem de süsleyerek tasarımını değiştirebilmesi, çocuğunuzun gözünde cihazı özel kızlar ve onda cihaza karşı bağlılık ve sahip olma hissini doğurur.

 

Alerjen içermez

 

Düşük alerjik reaksiyon riskine sahip işitme cihazı bileşenleri. Kullanılan malzeme ftalat içermez.

Hipoalerjenik

 

Suya ve toza karşı dayanıklı

 

Suya ve toza karşı dayanıklı. IP 58 koruma sınıfı ile değerlendirilmiş ürün, günlük kullanımın set koşullarına karşı koruma sağlar.

 

IP 58 koruma sınıfı

 

Görsel durum göstergesi

 

 

Bilgilendirici pil ömrü ve çalışma durumu LED’leri

 

LED

 

Dayanıklı. Aktif çocuklar için ideal

 

Çocukların sert kullanımına dayanıklı, güçlü gövde yapısı.

Darbelere ve düşürülmelere karşı dayanıklı

 

Oticon ConnectLine

Çocukların cihazlar ile iletişim hâlinde kalmalarına izin verin

Telefon aramalarında, görüntülü sohbetlerde, müzik dinlerken veya televizyon seyrederken. İletişim hâlinde kalmak ve çeşitli eğlence araçlarının tadını çıkarmak, sesi doğrudan Sensei işitme cihazlarına ileten ConnectLine ile daha kolay.

Konuşmalarda hiç olmadığı kadar fazla ayrıntı

Speech Guard E, çocuğunuzun kritik önem taşıyan dil becerilerini geliştirebilmesi için ses ayrıntılarını koruyarak konuşmaları daha iyi anlamasını sağlayacak

Yüksek frekanslı seslere tam erişim sağlayın

Speech Rescue, “s” ve “f” gibi yumuşak ünsüz harfleri kopyalar ve onları çocuğunuzun duyabileceği daha düşük bir frekans aralığına yapıştırır. Bu sayede çocuğunuz konuşmada daha fazla ses duyabilir.

Yakınlarınıza ıslık sesleri duymadan sarılın ve öpün

Inium Sense beri besleme kalkanı, işitme cihazının geri beslemesini kontrol ederek sürekli yüksek ses kalitesi almanızı ve gün boyu konforlu bir kullanım sağlar.