Sensei Super Power

Duyularınıza güç verin

Konuşmaların ayrıntılarını ne kadar algılayabilirseniz, hedeflerimize ulaşma gücünüz o kadar fazla olur. Sensei Super Power, özellikle ciddi-derin işitme kaybı olan çocukların hayatlarındaki zorlukları atlatabilmeleri için geliştirilmiştir.

Çocukluk yılları için geliştirildi

İşitme kaybı olan çocuklar, tıpkı diğer çocuklar gibi hayat ve enerji doludurlar. Sensei serisi, sunduğu birçok özellik ile, çocuk büyüdükçe ve ergenlik çağına girdikçe değişen ihtiyaçlarına uyum sağlayan dayanıklı ve güvenli işitme cihazları sunar. İşitme cihazları, dayanıklı ve esnek yapılarının sağlanabilmesi için çeşitli gerçek hayatı senaryolarında test edilir.

 

Ayak uydurabilmenizi sağlayan güç

Konuşulanların anlaşılması, çocuğunuzun dil ve iletişim becerilerinin gelişiminde en baştan beri kritik önem taşır. Bizler beyinlerimizle duyarız, kulaklarımızla değil. Dolayısıyla beyin, gelişebilmesi için uyarılmalıdır. Sensei SP, çocuğunuz işitme duyusundan en iyi şekilde faydalanabilsin diye tutarlı bir ses işleme yöntemi uygular.

Ciddi-derin derecelerde işitme kaybı olan çocuklar, normal çocuk yaşantısında tam olarak ayak uydurabilmeleri için birçok zorluğun üstesinden gelmelidirler. Konuşmayı öğrenme. Kelime hazinesini inşa etme. Aile ve arkadaşlarla iletişimde bulunma. Öğretmenin sesini duyma. Dışarıda oyuna katılma. Tüm bunlar, çocuğunuzun konuşmadaki ayrıntıları algılayıp beyne iletip iletememesine bağlıdır. Sensei SP, çocuğunuza beyninin ihtiyaç duyduğu konuşma seslerini tüm çeşitliliğini sağlayarak, konuşmaları daha net biçimde algılamasında yardımcı olup dil gelişimini destekler. Özellikle “s” ve “t” gibi sessiz harfleri duyabilmek, konuşulanları anlamayı çok daha kolaylaştırır.

Harika performans. Küçük tasarım.

Sensei Super Power, yüksek performansı mümkün olan en küçük tasarıma sığdırır. Göze batmayan kulak arkası tasarıma (BTE) sahip Sensei Super Power işitme cihazları, sahip oldukları neşeli renkler sayesinde her yaştan çocuk için idealdir.

İster cesur mor renk olsun ister çocukların sevdiği açık mavi; çocuğunuzun sevdiği rengi seçme özgürlüğüne sahip olması, çocuğunuzun en baştan daha iyi işitebilmesini sağlayarak onda sahip olma duygusunu da doğurur. İşitme cihazını daha eğlenceli kılmak için onu neşeli çıkartmalar ile süslemek de mümkün.

 

Alerjen içermez

 

Düşük alerjik reaksiyon riskine sahip işitme cihazı bileşenleri. Kullanılan malzeme ftalat içermez.

Hipoalerjenik

 

Suya ve toza karşı dayanıklı

 

Suya ve toza karşı dayanıklı. IP 58 koruma sınıfı ile değerlendirilmiş ürün, günlük kullanımın set koşullarına karşı koruma sağlar.

 

IP 58 koruma sınıfı

 

Görsel durum göstergesi

 

 

Bilgilendirici pil ömrü ve çalışma durumu LED’leri

 

LED

 

Dayanıklı. Aktif çocuklar için ideal

 

Çocukların sert kullanımına dayanıklı, güçlü gövde yapısı.

Darbelere ve düşürülmelere karşı dayanıklı

 

Oticon ConnectLine

Çocukların cihazlar ile iletişim hâlinde kalmalarına izin verin

Telefon aramalarında, görüntülü sohbetlerde, müzik dinlerken veya televizyon seyrederken. İletişim hâlinde kalmak ve çeşitli eğlence araçlarının tadını çıkarmak, sesi doğrudan Sensei işitme cihazlarına ileten ConnectLine ile daha kolay.

Konuşma seslerindeki ayrıntıları yakalayan ve ileten teknolojiler

Konuşmalarda hiç olmadığı kadar fazla ayrıntı

Speech Guard E, çocuğunuzun kritik önem taşıyan dil becerilerini geliştirebilmesi için ses ayrıntılarını koruyarak konuşmaları daha iyi anlamasını sağlayacak

Yüksek frekanslı seslere tam erişim sağlayın

Speech Rescue, “s” ve “f” gibi yumuşak ünsüz harfleri kopyalar ve onları çocuğunuzun duyabileceği daha düşük bir frekans aralığına yapıştırır. Bu sayede çocuğunuz konuşmada daha fazla ses duyabilir.

Yakınlarınıza ıslık sesleri duymadan sarılın ve öpün

Inium Sense beri besleme kalkanı, işitme cihazının geri beslemesini kontrol ederek sürekli yüksek ses kalitesi almanızı ve gün boyu konforlu bir kullanım sağlar.